Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 matematyka: Odpowiedzi, arkusze z matematyki

Utworzony przez Drugoklasista, 5 maja 2011 r. o 12:12 Powrót do artykułu
jestem w 1 LO i wszystko co przerabiałam (bez ciągów itp) rozwiązałam poprawnie. Racja, kto się uczy zda na 90% kto baluje niech płacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Na szczescie nie bylo calek - te obowiazuja na poziomie rozszerzonym' - Kto i dlaczego dopuszcza takie deb***ne komentarze w artykule? Calki nie obowiazuja od 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem Ci dziewczynko z I LO, że zadania z zakresu I klasy były akurat proste. Więc nie udzielaj się jak Ciebie to nie dotyczy. Dzisiaj niektórym ludziom, naprawdę ciężko pracującym przez te cholerne 3 lata, wszystko poszło w niepamięć. Jest wielu, którzy sobie olewali itd. Większa część jednak, zdecydowanie się uczyła przez 3 lata. Zadania były moim zdaniem trudne. Jeśli ktoś był słaby z matmy to współczuję, bo pewnie nie zda. Przeciętniacy będą mieli po 50%-70%. Wiadomo, że Ci którzy realizowali program rozszerzony będą mieli pod 90%. Ale to miała być PODSTAWA, a nie rozszerzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakuwać mogę i rok i tak nic nie kumam czarna magia..... wypowiadają się ludzie piszący podstawowa a potem rozszerzoną helloł... przygotowując matematykę na maturę mogli by 'autorzy' pomyśleć o humanistach...jak to maja być podstawy -raczej nie.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakuwać mogę i rok i tak nic nie kumam czarna magia..... wypowiadają się ludzie piszący podstawowa a potem rozszerzoną helloł... przygotowując matematykę na maturę mogli by 'autorzy' pomyśleć o humanistach...jak to maja być podstawy -raczej nie.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ja pół minuty przed końcem matury sobie przypomniałem, że odpowiedzi a,b,c,d do kartki z tyłu jeszcze nie wpisałem ? Jakim cudem sie wyrobiłem, sam nie wiem. Chyba nawet dobrze to przepisałem z tego co widze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banalne może dla Ciebie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu 25 macie błąd jest 7=12-2ab usuńcie tą dwójkę bo ktoś mniej kumaty będzie się zastanawiał czemu 12 jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie mieliscie odpowiedzi ? 4/5, kat prosty , dowod nie wprost, (0:1)dodac(2:3) - nie pamietam dokladnie czy mialam taki wynik , {pi/4, 3/4pi, 5/4pi, 7/4pi}.. jakie jeszcze? nie pamietam wsyzstkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='MaciekBialystok' timestamp='1304595874' post='473706'] Język w trzech próbach 86-88-90% maksymalnie. I wy chcecie studiować ahahahaa Spie...alaj wielki studencie hahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi o rozszerzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://allegro.pl/buty-lacoste-sonatta-gc-spw-wszystkie-rozmiary-i1596241342.html http://allegro.pl/buty-lacoste-sonatta-ns-spw-wszystkie-rozmiary-i1596241360.html http://allegro.pl/buty-lacoste-minuette-crc-i1596243304.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie odpowiedzi dla tej drugiej grupy ktoś pamieta ? oczywiscie mowa o zadaniach zamkniętych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy poruszyc troche umyslem, a nie caly czas siedziec i martwic sie MATEMATYKA jest obowiazkowa. Wiele czasu na tak banalne zadania nie trzeba bylo poswiecac. A do tego wystarczy uzyc troche cwaniactwa i poszukac, zawsze sie cos znajdzie nawet dzien wczesniej [media]http://skocz.pl/j.ang.2011.odp.[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winny jest tylko jeden: osoba, która 25 lat temu zdecydowała, że matematyka nie będzie obowiązkowa na maturze; skutek:ludziom łatwiej było zdać maturę, a w KONSEKWENCJI WYROSŁO NAM POKOLENIE NIE POSIADAJĄCE MINIMALNEJ WIEDZY MATEMATYCZNEJ, ludzie mieli matematykę w d... aż do 2010 roku, gdy zaczęli się jej uczyć... zdawałem maturę z matmy w tym roku (jestem po humaine)uważam, ze próbna z CKE była trudniejsza, a 5 maja średniozdolny uczeń mający na koniec 3 lub MOCNE 2 oraz cokolwiek robił przez 12 lat swojej edukacji matematycznej powinien tę maturę ZDAĆ TA MATURA BYŁA DO ZDANIA NA 30 % Ludzie, mówicie,że było trudno, łatwość to rzecz względna... ale pamiętam kiedy moi dziadkowe zdający maturę w !1939r.! jeszcze 10 lat temu pomagali rozwiązywać zdania przygotowującym się do starej matury moim kuzynom i mówili, że to jest proste (tj zadania ze starej matury) a zdali swoją maturę (w 1939 r. z matematyki "zaledwie" na ocenę dostateczną. Obawiam się,że gdyby żyli dziś zadania z matury 2011 wyśmialiby... A gdyby nasze pokolenie z obecną wiedza zdawało maturę w 1939 r. to 95% nie zdałoby jej!!! Zastanawia mnie co się stało z polską oświatą przez okres PRL i III RP ? Gdzie jest tamten poziom nauczania? Czy osoby które zdały maturę w II RP nie mogą czuć się urażone jeśli dziś ledwo kończący z dopuszczającymi uczeń szkołę, z dumą mówi:"Mam wykształcenie średnie" Czasem zadaję sobie pytanie dlaczego jeszcze nie wynaleziono wehikuł czasu, bo aż człowiek chciałby powrócić do czasów II RP...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie ile było grup ?? ile było opcji innych arkuszy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również pisałam w tym roku maturę.Uważam,że matura w tym roku była znacznie trudniejsza od ubiegłorocznej.Uważam,że poziom powinien być porównywalny do matury obowiązkowej z ubiegłych lat a tymczasem było zupełnie inaczej.Myślę,że jesteśmy pokrzywdzeni przez CKE.Ubiegłoroczni maturzyści zapewne bez problemu zdali maturę pomimo,że zadania też wymagały wiedzy.Ja nie wiążę swojej przyszłości z matematyką a pisząc tegoroczną maturę miałam wrażenie,że przyszłość wiąże właśnie z tą nauką.Uważam,że raz narzucony poziom nie powinien być zmieniany.Dlaczego ja muszę pisać trudniejszą maturę ??? Już wiem,że czeka mnie poprawka.Myślę,że Centralna Komisja Egzaminacyjna postąpiła nieuczciwie.Ja też chcę mieć maturę.Nie uważam się za osobę gorszą od ubiegłorocznych maturzystów.Gdybym dostała arkusz z matematyki równy jeśli chodzi o poziom z maturą ubiegłoroczną czy próbną napewno bym zdała.Matura podstawowa powinna być tak skonstruowana aby każdy znający podstawy programu licealnego mógł ją zdać.Ja już nie wspomnę,że przez cały rok sumiennie przygotowywałam się do matury rozwiązując szereg zadań.Pomimo tego już wiem,że rezultaty nie będą zadowalające.Postępowanie CKE jest nieuczciwe w stosunku do tegorocznych maturzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alek napisał:
Trzeba było się uczyć, a nie imprezować. Matura była banalna, przekrój całych trzech lat pracy. Kto pracował, ten ma. Kto balował, ten teraz stęka. Z pustego to i nawet Salomon nie naleje. Udzielacie się na durnych forach, zamiast zapier***ać nad książkami. Pójdziecie na studia zaoczne, bo starzy wam je opłacą, a i tak będziecie mieć to w du***. Dorobicie się "mgr" przy nazwisku, zaliczając semestry na poprawkach. I gówno będzie warte to wasz "mgr". Róbcie, co chcecie, wasze życie. Tylko dlaczego mamy was później utrzymywać za nasze podatki?!
Sugeruję zakup słownika polskiego, bo widzę, że koledze przydałoby się urozmaicenie leksyki a, jak sam kolega napisał: ,,Z pustego to i nawet Salomon nie naleje." Matura była trudna. W tamtym roku rzucili prostą, były dobre wyniki, więc komuś uroiło się, iż mamy w Polsce bardzo zdolną matematycznie młodzież. Ten ktoś w tym roku bardzo się rozczaruje, szkoda tylko, że naszym kosztem. Według mnie, 50% zadan powinno być dla humanistów. Jeżeli ktoś chce wyższy poziom, niech sobie pisze rozszerzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura była jedna i ta sama dla wszystkich, więc czy była trudna czy też nie - nie ma to znaczenia. Jedynie ci, którzy myśleli że mogą sobie przyjść od tak sobie nieprzygotowani słono się przeliczyli. Ale spokojnie, w końcu pozostał tylko niesmak porażki humanistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...